ОБМІН ТА ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ. ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!

Інтернет-магазин військторг ЗАХИСТ гарантує повернення та/або заміну товару протягом 14 днів* з моменту придбання* (згідно зі ст. 18 закону «Про захист прав споживачів») за умови, що товар не використовувався.

Умови та порядок повернення/заміни товару

За бажанням повернути/замінити товар, замовлений в інтернет-магазині воєнторгу ЗАХИСТ, уважно ознайомтеся з умовами повернення.

Повернення коштів за придбаний на сайті товар здійснюється у повному обсязі відразу після:

- отримання на наш склад повернутого товару та підтвердження факту його цілісності, а також відсутності ознак використання (подряпин, сколів, потертостей, збережено ярлики та заводське маркування, не порушено цілісність упаковки, повна комплектація);
- розгляд заяви на повернення/заміну товару, заповненого клієнтом;
- якщо ви сплатили товар за безготівковим розрахунком, але його не виявилося в наявності, вам потрібно заповнити бланк на повернення коштів і відправити нам на пошту.

Строки повернення/заміни товару та оплата повернення

Строк повернення/заміни товару становить 7 банківських днів з моменту надходження на склад товару та заяви на його повернення/обмін. Вартість повернення - 85 грн. (вартість доставки товару на наш склад.)

Як і де оформити повернення/обмін товару?

Повернути товар або відправити його до магазину з метою заміни, додавши заповнений бланк на повернення/заміну товару, ви можете у пунктах видачі/прийому товарів служби кур'єрської доставки Нова пошта. Тобто там, де ви його отримали.

*Момент купівлі товару починається з дати отримання товару в пункті видачі кур'єрської служби доставки Нова пошта.