Новини

Об’єднані зусиллями для підтримки наших захисників на передовій

Військторг “Захист” та спільнота активістів з радістю оголошує, що ми продовжуємо підтримувати 93 окрему механізовану бригаду “Холодний Яр”. Усвідомлюючи значення роботи, яку вони виконують на передовій, ми не припиняємо зусиль, щоб забезпечити їм необхідну допомогу та підтримку.

Наші зусилля включають широкий спектр дій. По-перше, ми активно залучаємо громадськість до нашої ініціативи. Ми розповідаємо про бригаду “Холодний Яр” та їхні потреби, надаючи людям можливість долучитися до нашої місії підтримки. Велика кількість небайдужих людей відгукнулася і надала фінансову або матеріальну допомогу.

Нехай наша спільна допомога стане світлим прикладом солідарності та відданості. Разом ми зможемо забезпечити наших героїв на передовій всім необхідним, підтримати їх у важкі моменти та показати, що ми щиро вдячні за їхню службу.

Приєднуйтеся до нас у цій благородній справі та робіть різницю в житті наших військових. Давайте разом підтримаємо 93 ОМБр “Холодний Яр” і допоможемо їм відчути нашу велику підтримку та повагу. Разом ми можемо зробити більше і змінити світ навколо нас.